Умови надання послуг

Користувацька угода (далі «Угода») визначає взаємини між Товариством з обмеженою відповідальністю «MagneticOne Municipal Technologies» (далі «Ми», «MagneticOne Municipal Technologies») і користувачами сайту, розташованого за адресою https://www.magneticonemt.com, а також програмної продукції та послуг, що надаються MagneticOne Municipal Technologies.

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1 Користувацька угода є юридично зобов’язувальною угодою між Вами та MagneticOne Municipal Technologies. З умовами останньої (діючої) редакції Угоди Ви завжди можете ознайомитися по даній адресі.

1.2 Для користування сайтом, програмної продукції та послуг MagneticOne Municipal Technologies, Вам необхідно повністю і беззастережно прийняти всі умови «Політики конфіденційності», яка розміщена за адресою — Політика конфіденційності MagneticOne Municipal Technologies нерозривно пов’язана із цією Угодою.

1.3 Жодні із положень цієї Угоди не пропонують Вам будь-яких виняткових прав на інтелектуальну власність. Будь-які інформаційні матеріали, які відображаються або доступні за допомогою сайту, торгові марки та інші об’єкти інтелектуальної власності належать їх законним власникам, які, у свою чергу, можуть встановлювати свої умови їх використання.

1.4 Інформація, яку ми надаємо на сайті про свою діяльність у вигляді новин, прес-релізів та інших інформаційних матеріалів, є актуальною на дату їх публікації. У зв’язку з подальшими подіями та по закінченню часу деяка така інформація може виявитися неповною або не відповідає дійсності, однак, ми вживаємо заходів для того, щоб актуалізувати її або видалити.

1.5 Ми можемо надавати Вам інформацію про проекти, прогнози або заяви, щодо майбутніх подій, що стосуються нас і наших продуктів, однак така інформація носить попередній характер і дійсні події та обставини можуть відрізнятися в результаті впливу різних чинників.

 

  1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

 

2.1 При користуванні Вами продуктів/послуг MagneticOne Municipal Technologies, Ми отримуємо деяку інформацію про Вас, Ваших діях, а також про дії осіб, що використовують порядок отримання, зберігання, обробки та поширення такої інформації визначаються положеннями «Політики конфіденційності» MagneticOne Municipal Technologies. Використовуючи продукти/послуги Ви підтверджуєте, що ознайомилися і повністю погодилися з умовами «Політики конфіденційності» MagneticOne Municipal Technologies.

2.2 Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що будь-які Інформаційні дані, одержані за допомогою сайту, щодо яких Ви не використали функцій для обмеження доступу до них третіх осіб, можуть бути несанкціоновано використані третіми особами та що Ви несете самостійну відповідальність за будь-які, що випливають з цього наслідки.

 

  1. ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙ І ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

3.1 Перед кожним використанням сайту Ви зобов’язані переконатися в законності та правильності всіх Ваших дій.

3.2  Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язання, здійснювати перевірку правильності, правомочності та законності використання Вами сайту.

3.3 Ми не приймаємо на себе зобов’язань по перевірці, зміні та контролю будь-яких інформаційних даних, доступ до яких Ви можете отримати за допомогою сайту, що не гарантуємо достовірність таких інформаційних даних, їх законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам.

3.4 Ми залишаємо за собою право відмовити Користувачеві в отриманні, обробці, зберіганні та відтворенні Інформаційних даних в рамках сайту  стосовно певної фізичної особи без пояснення причин такої відмови.

3.5 Наявність доступу до інформаційних даних за допомогою сайту не означає, що ми визнаємо такі інформаційні дані як відповідні чинному законодавству або умовам цієї Угоди або іншим ув’язненим з нами угодами.

 

  1. ІНШІ УМОВИ

 

4.1 Протягом терміну дії цього договору у нас є взаємне право на використання логотипів компаній, які уклали Угоду, в електронному або друкованому вигляді. Взаємне використання логотипів дозволяє Вам, партнерам і постачальникам дізнаватися про наших ділових взаєминах, підкреслюючи наше з Вами прагнення до підвищення ефективності бізнесу і прихильність новітніми технологіями.

4.2 Ви погоджуєтеся з тим, що не будете використовувати сайт яким-небудь іншим способом, окрім дозволених цією Угодою, або будь-яким способом, який суперечить цій Угоді.

4.3 Ви погоджуєтеся користуватись сайтом відповідно до чинного законодавства, включаючи законодавство країни або регіону, в яких ви проживаєте або в яких ви використовуєте сайт.

©MagneticOne Municipal Technologies2020. Контент цього сайту належить ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”. Жодна частина цього контенту не може бути незаконно скопійована чи передрукована без попереднього письмового дозволу ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.