Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/stgm1mt/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/admin.php on line 663

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/stgm1mt/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 35

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/stgm1mt/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/auto-update/admin-functions.php on line 13
Аерофотознімання – MagneticOne Municipal Technologies

Аерофотознімання

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” надає послугу аерофотознімання з використанням пілотованих та безпілотних літальних апаратів.

Аерофотознімання – один із найпродуктивніших методів збору просторової інформації, основа для створення топографічних планів і карт, містобудівної документації (генерального плану населеного пункту, комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади) побудови тривимірних моделей рельєфу і місцевості. Аерофотознімання дає можливість отримати статичні зображення великої ділянки земної поверхні у вигляді аерофотознімка. Саме тому вона незамінна під час географічних та гідрографічних розвідок, при земле- та лісовпорядних роботах, у будівництві та сільському господарстві.

Якщо при традиційному топографічному зніманні зображення місцевості створюється поступово (“від точки до точки”), то при аерофотозніманню використовують зображення, виконані аерофотоапаратами, що працюють повністю в автоматичному режимі. Спеціалізоване програмне забезпечення у поєднанні з професійними літальними апаратами автоматично визначають оптимальні параметри польоту для забезпечення точних характеристик на обраному полігоні. Виконуючи політ, прилад із певним інтервалом робить знімки місцевості, відповідно до вказаної висоти, моделі камери, величини перекриття знімків й інших характеристик. До кожного фотознімку прикріплюється його координата із сантиметровою точністю. Продукт аерозйомки сумісний із більшістю пакетів прикладних програм по формуванню ортофотокарт і хмар точок.

Етапи проведення та результати аерофотознімання

Аерофотознімання включає польотно-знімальний, фотолабораторний періоди та польові фотограмметричні роботи. Для отримання суцільного фотографічного зображення ділянки місцевості, аерофотознімання виконується за прямолінійними паралельними маршрутами з частковим перекриттям сусідніх аерофотознімків одного маршруту (поздовжнє перекриття) або суміжних маршрутів (поперечне перекриття), що дозволяє визначати просторові координати точок місцевості.

Аерофотознімання є проміжним етапом на шляху створення і забезпечення вихідною інформацією картографічних та ГІС-матеріалів і дозволяє отримати наступні просторові дані:

  • топографічні карти і плани масштабу від 1:500 до 1:5000;
  • цифрові моделі рельєфу із висотною точністю до 0,5 м;
  • ортофотоплани високої роздільної здатності;
  • шари для геоінформаційних систем і відповідним тематичним навантаженням різного формату;
  • віртуальні (тривимірні) моделі місцевості, створені на основі сукупності перелічених вище даних.

Використовуйте результати аерофотознімання для розробки будівельних проектів, землевпорядних і кадастрових робіт, при екологічних дослідженнях, геологічній розвідці й оцінюванні стану об’єктів нерухомості. Отримайте унікальні можливості інтенсифікації робіт та оптимального використання людських та матеріальних ресурсів.

Аерофотозйомка застосовується для:

  • ведення кадастрового обліку, моніторингу будівель і споруд, контролю містобудівної діяльності;
  • дослідження стану пам’яток  архітектури для виявлення масштабу реставраційних робіт;
  • створення географічних інформаційних систем (ГІС), оновлення топографічних карт і планів;
  • обстеження високовольтних ліній електропередач;
  • моніторингу цілісності магістральних трубопроводів, екологічного стану місцевості по лінії їх протяжності;
  • інвентаризації сільськогосподарських угідь, створення електронних картполів, розрахунку NDVI-індексів;
  • моніторингу стану лісового покриву території, в тому числі вирубок;
  • контролю стану річок та водойм, прогнозування повеней, моделювання затоплення тощо;
  • відстеження виникнення надзвичайних ситуацій і оперативного надання допомоги населенню в епіцентрі лиха, пошуку постраждалих, оцінки збитків;
  • візуальної оцінки страхової події, масштабів збитків та їх фіксації;
  • для оцінки великих промислових об’єктів перед складанням договору про страхування;
  • наукових досліджень, пошуків у сфері геології, археології, гідрології тощо.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.