FAQ – Типові запитання партнера

Для чого мені ставати партнером Компанії?

Просуваючи рішення Компанії, Партнер отримує партнерську винагороду, яка є пропорційною загальному обсягу надходжень від клієнта. Разом із впровадженням корисного ресурсу для своєї громади, міста чи області Ви також зможете заробляти разом з нами.

Скільки я буду заробляти, і яка схема бонусної оплати праці партнера?

Партнер отримує винагороду за розповсюдження ГІС- продуктів і рішень компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” і їх оплату клієнтами. Розмір винагороди залежить від кількості залучених клієнтів та доходу отриманого від клієнта Партнера.Партнерська винагорода визначається у % від обсягу надходжень оплат Клієнта Партнера у відповідності до умов, які передбачені Партнерським Договором, за поданням Менеджера по роботі з партнерами.

Які форми партнерської взаємодії існують?

Партнерська програма компанії “МагнетікВан Муніципальні технології” передбачає такі форми партнерства: Індивідуальний партнер, Маркетинговий партнер, Технологічний партнер, Компанія партнер.

Як мені бути впевненим, що за клієнта, якого я "приведу" я отримаю винагороду?

Саме для того, щоб Ви були впевнені в отриманні винагороди ми підписуємо Партнерський Договір. Він зобов’язує нас вчасно та в повній мірі виплачувати партнерський відсоток за залученого клієнта. З шаблоном Партнерського Договору Ви можете ознайомитися в Особистому кабінеті.

Для чого потрібен Особистий кабінет?

В Особистому кабінеті партнера для Вас доступні: варіанти Комерційних пропозицій для клієнтів, каталоги, презентації, шаблон Партнерського договору та інші матеріали. Для того, щоб отримати свій особистий кабінет необхідно лише зареєструватися

Як компанія може допомогти мені у роботі з клієнтами?

Ми забезпечуємо партнера всіма необхідними матеріалами (в електронному та друкованому вигляді), проводимо спільні презентації та зустрічі, консультуємо в телефонному режимі чи месенджерах. Менеджер по роботі з партнерами завжди на зв’язку, щоб допомогти Вам у роботі з клієнтами

Які переваги партнерства в компанії?

– Пропонуємо одну з найвищих систем оплат партнерства на українському ринку – до 20 % коштів отриманих від залучених клієнтів.
– Надаємо повну підтримку та всі необхідні засоби та матеріали для роботи з клієнтами.
– Рішення компанії можна впроваджувати у понад 20 сфер життєдіяльності суспільства.
– Разом зі своїми доходами, підвищіть дохідну частини місцевого бюджету, за рахунок впроваджених продуктів компанії.

Для того, щоб стати партнером обов'язково підписувати Партнерський договір, що він регламентує?

Необхідною умовою партнерства в компанії є партнерський договір, який покликаний гарантувати виконання кожною стороною взятих на себе обов’язків. Плідне просування продуктів компанії – зі сторони партнера, та повна і своєчасна оплата роботи партнера – зі сторони компанії.

Де конкретно можна застосувати продукти, які пропонує компанія?

Продукти та рішення, які пропонує компанія, можна впроваджувати в роботу органів державної влади різних рівнів, а також на будь-яку територіальну одиницю – від найменшого населеного пункту до загальнонаціонального рівня.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.