Консультування

Компанія MagneticOne Municipal Technologies надає послуги з консультування у галузі геоінформаційних технологій, розробки інтерактивних карт, геопорталів та картографічних мобільних додатків.

Оскільки процес створення картографічного продукту є досить складним, то консультування є обов’язковим елементом на різних етапах його підготовки: від передпроектного вивчення документації до адаптації геоінформаційної системи під конкретні потреби замовника. Зважаючи на те, що не багато організацій мають необхідні знання і досвід щодо розробки, впровадження та підтримки геоінформаційних систем, особливо в корпоративному середовищі, то консультування на сьогодні є вимогою часу.  Консультант стане ключовою фігурою, яка допоможе Вам спроектувати й використовувати веб-карти, що найкращим чином відповідають Вашим потребам.

Створення мобільного ГІС-додатку
Консультування

Отримайте практичну допомогу експертів у сфері геоінформаційних технологій, фахівців галузі, розробників та наших партнерів на етапі проектування, фактичного створення та подальшого користування (підтримки):

  • дізнайтеся як отримати максимально корисний ефект від впровадження ГІС. Взаємодійте з лідерами думки, які мають досвід у реалізації геоінформаційних систем у Вашій галузі.
  • розробіть успішний довгостроковий план функціонування процесів, які лежать у сфері вирішення ГІС-продуктів;
  • змоделюйте очікуваний результат від впровадження ГІС і процес управління за допомогою ГІС. Використовуйте новітні можливості ГІС, отримуйте конкурентну перевагу;
  • знайдіть рішення, яке дозволяє перетворити ваші ідеї, потреби й бажання в чіткі стратегічні рекомендації та конструктивні вимоги щодо вибору оптимального функціонала майбутньої ГІС. Інвестуйте в майбутнє шляхом поліпшення якості, оперативності робочих процесів, ефективності рішень.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.