Створення генерального плану населеного пункту

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” спільно з партнерами надають послугу зі створення генеральних планів населених пунктів.

Генеральний план – це документ, який містить важливу інформацію про населений пункт, оскільки є основним видом містобудівної документації з планування території населеного пункту, призначеним для обґрунтування (розроблення та реалізації) довгострокової політики органу місцевого самоврядування в питаннях використання i забудови території. 

По своїй суті генеральний план є основним планувальним документом, який встановлює в інтересах населення та з урахуванням державних завдань напрямки й межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне призначення та будівельне зонування території. Генеральний план містить принципові рішення щодо розміщення об’єктів загальноміського або загально селищного значення, організації вулично-дорожньої мережі й дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки й благоустрою, захисту території від небезпечних природних i техногенних процесів, охорони природи та історико-культурної спадщини, черговості освоєння території.

Важливість відкритості генеральних планів для мешканців важко переоцінити, бо саме обізнаність громадян про власний населений пункт є першим кроком до їх активної участі у вирішенні його проблем. Відкритий доступ до повної версії генеральних планів, змістовно складених на основі вимог законодавства, також може допомогти майбутнім інвесторам краще зрозуміти бізнес-можливості міста, а новим мешканцям – осягнути рівень привабливості території для проживання.

Створення генерального плану

Команда сертифікованих землевпорядників, інженерів-геодезистів та архітекторів компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” та організацій партнерів мають багаторічний досвід створення генеральних планів населених пунктів різного розміру, погодження та затвердження містобудівної документації. Працівники компанії надають повний комплекс послуг від оперативного розрахунку вартості робіт на етапі передпроектного вивчення документації до захисту генплану на громадських слуханнях. Це дає можливість в результаті отримання генплану вирішити повний комплекс потреб поселення: планування доріг, залучення інвесторів, планування нових територій для будівництва тощо.

Створення генерального плану населеного пункту відбувається у кілька етапів, на яких здійснюється:

  • збір вихідних даних, формування завдань на розроблення;
  • розроблення плану існуючого населеного пункту (опорний план), історико-архітектурного та історико-містобудівного опорних планів, схеми планувальних обмежень, пояснювальної записки (характеристика сучасного стану), концепції генерального плану (при розробленні цього розділу у складі генерального плану);
  • створення основного креслення генерального плану, пояснювальної записки обґрунтувань та пропозицій;
  • подання основних положень генерального плану для публікації, громадського обговорення, розгляду і затвердження.

Загальний термін виконання генерального плану встановлюється у технічному завданні.

Інтерактивний генеральний план міста

Реалізація завдань по створенню генерального плану населеного пункту стала можливою завдяки спряженій співпраці двох структурних підрозділів – топографо-геодезичної лабораторії та архітектурно-планувальної майстерні. Такий характер організації роботи в компанії дозволяє здійснювати увесь технічний комплекс робіт в короткі терміни та забезпечувати високу якість її виконання. Потужна апаратно-технічна та технологічна база компанії (професійні квадрокоптери, ліцензоване програмне забезпечення) забезпечує автоматизоване та напівавтоматизоване виконання усього комплексу топографо-геодезичних та картографічних вишукувань з подальшим виведенням цифрових версій генеральних планів на паперові носії. Також ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” надає послуги щодо внесення векторних матеріалів генерального плану населеного пункту до геоінформаційної системи.

Продукти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.