Партнеру про нас

Пріоритетним завданням компанії MagneticOne Municipal Technologies є побудова довготермінових та взаємовигідних партнерських відносин, які дають можливість надавати Клієнтам найбільш комплексний і якісний продукт. Компанія віддана своїй справі та із відданістю ділиться усіма новинками з Партнерами, щоб разом йти вперед і досягати успіху. Ми цінуємо наших Партнерів і завжди відкриті для співпраці, ми щиро раді новим ідеям та можливостям!

Разом з тим наші Партнери — це стабільні, передові компанії, лідери у галузі геоінформаційних технологій. Завдяки цьому ми гарантуємо якість наданих нами послуг і функціональність наших ГІС-продуктів.

Партнеру
Партнеру

Вигоди для Партнера

 • можливість відкрити новий напрямок бізнесу
 • отримання стабільного доходу від партнерських взаємовідносин у вигляді 20% від продажу ГІС-продуктів
 • оперативна та всебічна підтримка партнерського бізнесу
 • відсутність обмежень для старту співпраці

Форми партнерства

Викликає взаємодію й інтерес у потенційного клієнта, шляхом безпосередньої комунікації з ним та напряму залучений у процесах продажів. Партнер несе відповідальність за продаж, знаходячи замовника, але не укладає договір з ним. Може відповідати за управління клієнтами та шукати подальший бізнес з ними.

Одним із завдань, яке ставить перед собою компанія MagneticOne Municipal Technologies, є просторове розширення діяльності Компанії по всій території України та поза її межами. Регіональне партнерство особливий вид співпраці, покликаний забезпечувати впізнаваність роботи компанії та ефективності її продуктів в усіх регіонах України.

Ми шукаємо партнерів, які могли б представляти наші інтереси та просувати наші продукти в межах конкретно визначених територіальних одиниць.

Розміщує на своїх ресурсах (сайтах, соціальних мережах, блогах тощо) інформацію про продукти компанії-партнера (статті, посилання, банери, короткі описи сервісу тощо), з метою залучення клієнтів за реферальнами ланками, чи переходами із їхнього сайту. Також, у разі проведення тематичних заходів, запрошує до участі компанію-партнера.

У сфері маркетингу ми пропонуємо компаніям, які працюють у сфері “business to business” об’єднати зусилля і можливості для спільного просування наших продуктів і рішень.

Спільне просування передбачає:

 • вироблення чіткої стратегії потреб цільової аудиторії, отримання інформації про їх поведінку і мотивацію при прийнятті рішень через створення умов для успішної комунікації;
 • спільне створення унікальних рішень і пропозицій, які відповідатимуть потребам споживача ГІС-продуктів, матимуть конкурентні переваги у порівнянні з іншими, представленими на ринку;
 • обґрунтування пропозицій унікальних цінностей (ексклюзивні послуги, продукти й рішення);
 • перехід від одноразових успішних угод до тривалої взаємовигідної співпраці, заснованій на взаємній довірі.

Це форма партнерства створена для компаній-розробників програмного забезпечення геоінформаційних систем і програмних засобів (векторизаторів растрових зображень, пакетів обробки даних інженерно-геодезичних розвідок та інженерного проектування, просторового аналізу і моделювання, програмних засобів обробки даних дистанційного зондування, довідково-картографічних систем, ГІС-в’юверів тощо), які вмонтовують продукти та ідеї компанії MagneticOne Municipal Technologies у свої рішення, задля підвищення якості управлінських рішень. Компанія MagneticOne Municipal Technologies в рамках технологічного партнерства пропонує компаніям, які використовують наші рішення наступне:

 • пріоритетну технічну підтримку;
 • пріоритетний технічний ГІС-консалтинг і допомогу при інтеграції з продуктами компанії;
 • розширений доступ до технічної інформації по продуктах і послугах MagneticOne Municipal Technologies, взаємне тестування, створення і просування спільних продуктів і рішень;
 • створення продуктів та оптимізацію рішень на вигідних умовах;
 • допомога партнеру у просуванні продуктів у вигляді спільних маркетингових активностей.

Саме тому ми будемо раді розглянути пропозиції інтеграції від компаній, які займаються розробкою та впровадженням геоінформаційних технологій в усі сфери життя суспільства.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.