Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/stgm1mt/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/admin.php on line 663

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/stgm1mt/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 35

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/stgm1mt/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/auto-update/admin-functions.php on line 13
Створення муніципального ситуаційного центру – MagneticOne Municipal Technologies

Створення муніципального ситуаційного центру

Компанія MagneticOne Municipal Technologies надає послуги зі створення платформи для узгодженої взаємодії міських підрозділів, різноманітних управлінь та спеціалізованих служб.

Всі необхідні для цього інструменти об’єднує Муніципальний ситуаційний центр, що дозволяє диспетчерам і керівництву працювати з великими масивами даних і оперативно координувати дії всіх залучених підрозділів. Ситуаційний центр збирає і обробляє інформацію про все, що відбувається в місті – від історії дорожньо-транспортних пригод та метеорологічних умов до стану інженерної інфраструктури.

Муніципальний ситуаційний центр об’єднує в собі найсучасніші комунікаційні засоби і спеціалізоване програмне забезпечення (в першу чергу потужну геоінформаційну платформу з можливістю підключення додаткових модулів), що дозволяє швидко обробляти великі масиви інформації. Результати аналізу в наочному форматі передаються на один або кілька екранів різного розміру – від масштабних відеостін до планшетів і мобільних пристроїв.

Ситуаційний центр слугує для оперативного прийняття управлінських рішень керівництвом муніципалітету, контролю і моніторингу різних ситуацій, об’єктів і процесів (керування в реальному часі перевезеннями, роботою мобільних бригад поліції та швидкої допомоги, працівників служби надзвичайних ситуацій, експлуатаційних комунальних установ тощо). У великих територіально розпорошених відділеннях поліції, швидкої допомоги, ДСНС менеджмент за допомогою засобів ситуаційного центру стежить за показниками роботи всіх відділень і філій, регулюючи масштаб від муніципального рівня до конкретних співробітників. У державних органах різного рівня ситуаційний центр використовується для розв’язання кризових ситуацій, проведення зовнішніх і внутрішніх заходів з безліччю учасників. У «розумному місті» вони стають ядром складних систем, що об’єднує інформаційні потоки від безлічі систем для оперативного контролю та управління, комплексного аналізу великої кількості одночасних подій.

Операційний ситуаційний центр

Переваги використання муніципального ситуаційного центру

  • організація безперервного моніторингу об’єкта управління незалежно від його масштабу, розташування і структурної складності;
  • надання точної й актуальної інформації про всі процеси фахівцям і аналітикам – швидко і в зручній для них формі;
  • підвищення якості попереднього аналізу даних шляхом використання в основі центру потужних аналітичних рішень;
  • удосконалення процесів управління шляхом залучення участі керівників не тільки до затвердження рішень, а й на всіх стадіях їх опрацювання;
  • швидке моделювання різних сценаріїв розвитку подій, прогнозування наслідків тих чи інших управлінських рішень, мінімізація ризиків і запобігання небажаних ситуацій.

Аналітичне ядро муніципального ситуаційного центру та спеціалізоване програмне забезпечення

  • програми для збору статистики з різних джерел: з відеокамер, датчиків, економічних і фінансових індикаторів, систем аерокосмічного моніторингу, телеспостереження, контролю руху транспорту тощо.
  • програми математичного і статистичного аналізу, призначені для оцінки інформації, що надходить, сортування даних і виділення з них найбільш важливих з допомогою швидких і ефективних алгоритмів.
  • програми моделювання, які забезпечують аналіз за моделлю «що, якщо …»
  • програми прогнозування майбутнього стану міського середовища;
  • програми обробки та аналізу зображень, які використовуються для роботи з візуальною інформацією, створення цифрових моделей  рельєфу та тривимірних моделей міста, вирішення завдань щодо просторової прив’язки зображень і т.п.
Операційний ситуаційний центр
Операційний ситуаційний центр

Етапи створення муніципального ситуаційного центру

  • Проектування
  • Аудіовізуальне оснащення
  • Інженерне оснащення
  • Технологічне оснащення
  • Технічне обслуговування та експлуатація
  • Впровадження аналітичних інструментів
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.