Стати партнером

Запрошуємо стати Партнером компанії MagneticOne Municipal Technologies 

Компанія MagneticOne Municipal Technologies надає ефективні у різних сферах управління геоінформаційні продукти високого рівня якості, технічну та маркетингову підтримку. Також працівники компанії оперативно доносять до наших партнерів актуальну інформацію про інноваційні розробки компанії, кращі практики впровадження наших продуктів, історію успішних втілень наших рішень.

Компанія MagneticOne Municipal Technologies запрошує зацікавлені компанії приєднатися до нашої партнерської мережі. До Ваших послуг у такому випадку індивідуальна партнерська програма, рекламна та маркетингова підтримка, розширений доступ до ґрунтовних описів продуктів, послуг і рішень компанії MagneticOneMunicipal Technologies, централізована технічна підтримка та ще чимало вигод.

Крок 1. Заповніть форму реєстрації Партнера

Заповніть форму реєстрації партнера для отримання доступу до детальних описів продуктів і рішень компанії MagneticOne Municipal Technologies та можливістю звернення до технічної підтримки із підвищеним пріоритетом.

Крок 2. Заповніть анкету Партнера

Після успішної реєстрації менеджер по роботі з партнерами сконтактує з Вами та запропонує заповнити анкету партнера. На підставі даних анкети приймається рішення про можливість встановлення партнерських відносин.

Крок 3. Вишліть підписаний паперовий договір поштою

Після схвалення анкети Вам прийде екземпляр договору про співпрацю. Підписаний Вами договір потрібно надіслати на адресу нашої компанії. Ми, зі свого боку, підпишемо договір і надішлемо один екземпляр Вам.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.